Loading…

Shkencëtari i VV’së e ka ditën 26 orë

  • 04/01/2022 | 11:44

Shkencëtari i VV’së e ka ditën 26 orë

Deputeti, Jahja Kokaj, ishte sot në një lidhje direkte në rubrikën “Kafja Express” të emisionit “#Gjesi”. Fillimisht, ai shprehu pakënaqësi ndaj gazetarëve për disa shkrime lidhur me deklaratat e tij për problemet me energji lektrike në vendin tonë.


Ndërkohë, tregoi se si është edhe një ditë e tij. “Zgjohem herët, bëj ushtrime për ta mirëmbajt trupin dhe po ashtu bëjë meditim”, tha pos tjerash ai, duke treguar se nuk po i mjaftojnë 24 orë.

Ai propozoi edhe zgjidhje për problemet me rrymë në Kosovë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë