Loading…

Shkodranët nuk pyesin për pandeminë: Turmë e madhe në koncertin e Don Xhonit

  • 27/11/2020 | 22:53

Shkodranët nuk pyesin për pandeminë: Turmë e madhe në koncertin e Don Xhonit

Pandemia nuk ua lë shenjë qejflinjve të koncerteve, grumbullohen në turma të mëdha edhe kur rastet po rriten çdo ditë.


Përkundër situatës së krijuar nga pandemia COVID-19, qytetarët vazhdojnë të mos binden për rrezikun.

Reperi Don Xhoni sot (e premte) ka mbajtur koncert në qytetin e Shkodrës, ku ishin mbledhur një numër i madh i fansave të tij.

Këtë gjë ai e tregoi përmes një fotografie, të realizuar nga skena, ku prapa tij shihet numër i madh i të rinjve.

“Urime 28 nëntori un’ po ua uroj i pari Prej SHKODRES MAGJIKE. Faleminderit shume nga zemra për ket mikpritje”, shkruan reperi sipër fotografisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë