Loading…

Shkoi në lumë të mbushte ujë, mbytet 70-vjeçari

  • 11/01/2017 | 19:09

Shkoi në lumë të mbushte ujë, mbytet 70-vjeçari

Një 70-vjeçar nga Shkodra dyshohet se është mbytur në lumin Buna.


Denoncimin e kanë bërë në polici familjarët e Filip Shllakut. Ky i fundit kishte shkuar në lumin Buna për të mbushur ujë, por nuk është kthyer më, shkruan Lapsi.al.

Policia nisi kërkimet derisa në breg të lumit u gjet një kapuç që mendohet se i përket të moshuarit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë