Loading…
Shkoi për t’u lutur në xhami, por ajo çka mbante të shkruar në maicë e bëri horë |FOTO
  • 21/10/2018 | 12:14

Shkoi për t’u lutur në xhami, por ajo çka mbante të shkruar në maicë e bëri horë |FOTO

Në një nga xhamitë në Danvers, Massachusetts të Amerikës, u has diçka shumë qesharake.


Kjo duket si diçka e pa planifikuar dhe pa asnjë qëllim nga personi në fjalë, shkruan gazetametro.net.

Personi në fjalë ishte i ulur në tokë i kthye me fytyrë nga hoxha dhe e dëgjonte atë duke mbajtur fjalim, kur dikush nga pas e fotografi pasi që hasi diçka shumë qesharake tek ai.

Në maicën e personit, i cili është i paidentifikuar shkruante: PORNO CAST TEAM. Mbi këtë shkrim ishte një figurë femre me pozë provokative, shkruan gazetametro.net.

Kjo fotografi bëri bujë të madhe në rrjete social, ku nxiti shumë komente pozitive, por pa dyshim pati edhe nga ato negative./gazetametro.net.

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë