Loading…

Shkojnë larg shqiptarët: Organizojnë protesta kundër Donaldit

  • 06/12/2021 | 12:14

Shkojnë larg shqiptarët: Organizojnë protesta kundër Donaldit

Lidhja e Donaldit dhe Beatrix ka sjellë reagime të shumta.Reagimet nga publiku në rrjetet sociale nuk munguan aspak, çifti ka marrë reagimet nga më të rëndat.


Dhe si shkak i afrimitetit të tyre, reagimet e njerëzve të cilët kanë qenë fansa të aktorit të njohur dhe ish të dashurës së tij moderatorës Bora Zemani kanë tejkaluar limitet, ku qytetarët e Vlorës kanë protestuar kundër Donaldit, duke thënë “Donaldi nuk është vlonjat. Është i ardhur nga fshatrat e Fierit”.

Këtë ngjarje e diskutuan edhe në emisionin në “Fan’s Club”, duke e definuar si fabulë e njejtë me lidhjen e Selena Gomez dhe Justin Bieber, ku ka shumë fansa të cilët duan ti shohin ata të akoma bashkë, njejt sikurse Donaldin me Borën tani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë