Loading…

Shkon në bankë me monedhë të falsifikuar

  • 21/12/2016 | 13:35

Shkon në bankë me monedhë të falsifikuar

Ankuesi , punëtor në një bankë ka raportuar se nga një klient ka pranuar një kartëmonedhë prej 100 euroe cila dyshohet të jetë e falsifikuar.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në Prishtinë, ku monedha është konfiskuar, ndërsa rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë