Loading…

Shkumbin Istrefi ironizon me 2 milionët që u zhdukën nga Ministria e Financave

  • 21/10/2020 | 19:50

Shkumbin Istrefi ironizon me 2 milionët që u zhdukën nga Ministria e Financave

Aktori dhe producenti kosovar, Shkumbin Istrefi ka reaguar ndaj lajmit, ku raportua se dy milionë euro janë avulluar nga Ministria e Financave.


Istrefi përmes një postimi në ‘facebook’, ka ironizuar me këtë lajm ku është shprehur tejet i frustruar, shkruan portali arbresh.info

“Ma merr mendja qe 2 milion euro sigurisht jane transferu diku per interes te Kosoves, por pse e kujt eshte Top Secret dhe do te zbulohet vetem pas 100 vjetesh”.

Postimi i tij i plotë:

Ma merr mendja qe 2 milion euro sigurisht jane transferu diku per interes te Kosoves, por pse e kujt eshte Top Secret dhe do te zbulohet vetem pas 100 vjetesh. Eh keshtu e kane sekretet shteterore :).

Kujtojmë se, për këtë vepër është arrestuar një person ndërsa dy të tjerë janë në arrati.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë