Loading…

Shkumbin Istrefi: Nëse shkojmë në zgjedhje, unë nuk paguaj më tatim

  • 04/04/2021 | 08:41

Shkumbin Istrefi: Nëse shkojmë në zgjedhje, unë nuk paguaj më tatim

Aktori i njohur shqiptar ka deklaruar se nuk do të paguaj tatime më nëse bëhen zgjedhje të reja.


Sot ka filluar seanca e Kuvendit të Kosovës për të zgjedhur Presidentin e ri të Kosovës.

Vjosa Osmani si dhe Nasuf Bejta në garë për t’u zgjedhur në krye të Presidencës së Kosovës.

Në këtë seancë hidhet në votim zgjedhja e presidentit, por që nëse nuk do të sigurohen votat e mjaftueshme për këtë deri më 5 maj, shteti i Kosovës duhet të shkojë përsëri në zgjedhje .

Aktori i njohur shqiptar Shkumbin Istrefi përmes një statusi në Facebook ka deklaruar se nëse vendi do të shkojë në zgjedhje të reja ai nuk do të paguajë më tatim.

“Nëse shkojmë në zgjedhje, unë më tatim nuk paguaj”, shkroi ai

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë