Loading…
Shkumbin Kryeziu deklaratë dashurie gruas së tij
  • 11/02/2018 | 09:20

Shkumbin Kryeziu deklaratë dashurie gruas së tij

Se duhen, dihet e shihet. Janë ndër çiftet e njohura që më së shpeshti hasen së bashku, nën shoqërinë e njëri tjetrit.


Nganjëherë krijohet përshtypja që Shkumbin Kryeziu e Mimoza nuk ndahen asnjëherë nga njëri tjetri. Dalin bashkë për kafe me miq, për të bërë shoping, janë bashkë në udhëtimi dhe këndojnë shumicën e herëve në duet.

Kjo është dashuri se jo mahi. Dhe, këngëtari e producenti i njohur, poshtë një foto ku ai ka pozuar bashkë me të shoqen, shkruan: “Forever”, pëcjell kosovarja.

Pra, përgjithmonë bashkë.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë