Loading…

Shkurte Fejza këshillon vajzën e saj para martesës, ka disa fjalë për vjehrrën

  • 19/02/2019 | 13:04

Shkurte Fejza këshillon vajzën e saj para martesës, ka disa fjalë për vjehrrën

Gresa Behluli, vajza e këngëtares Shkurte Fejza po martohet në muajin mars, transmeton Gazeta Metro.


Por para se të martohet, e ëma i dha asaj ca këshilla pasi që ishin të ftuara në emisionin prive.

Gresa dhe Shkurta si nënë e bijë, i kanë bërë pyetje njëra tjetrës. Teksa ajo e pyeti se cfarë këshille do t’ia japë para se të bëhet nuse.

‘Të uroj nga zemra të gjitha të mirat e kësaj bote e dashtë Zoti që cdo gjë e bukur që është në këtë jetë të takon ty. Ka një këshillë që mund ta them dhe uroj që ti ta bartësh me vete kudo që shkon. Cdo gjë që bën bëje me dorë në zemër, respektoje vjehrrën sepse me respekt e mirënjohje e lartëson veten”, i ka thënë e ëma Gresës. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë