Loading…
Shkurte Fejza pjesë e tubimit në Tetovë: I çmend shqiptarët me ‘Xhamadani’
  • 19/04/2019 | 20:46

Shkurte Fejza pjesë e tubimit në Tetovë: I çmend shqiptarët me ‘Xhamadani’

Këngëtarja Shkurte Fejza ka ndez atmosferën mbrëmë në një tubim madhështor të kandidatit për president të Maqedonisë së Veriut, Blerim Reka, transmeton Gazeta Metro.


Shkurte Fejza e ka bërë mbrëmë në Tetovë atë që di ta bëj më së miri.

Këngëtarja kosovare, mori pjesë në tubimin madhështor të kandidatit për president të Maqedonisë së Veriut, shqiptarit të vetëm që i hyri kësaj gare, Blerim Rekës.

E në këtë tubim ishin të pranishëm shumica e kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, përfshirë edhe Albin Kurti, por kryefjala mbeti Shkurte Fejza e cila bëri atë që di ta bëj më së miri.

Këngëtarja në fund apeloi tek të gjithë shqiptarët që ta votojnë Blerim Rekën për president të Maqedonisë./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 25/08/2019 | 15:17
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë