Loading…

Shoferi habit të gjithë në Aargau të Zvicrës: Në temperatura minus dhe me plotë borë, vozit BMW kabriolet

  • 16/01/2021 | 14:37

Shoferi habit të gjithë në Aargau të Zvicrës: Në temperatura minus dhe me plotë borë, vozit BMW kabriolet

Një shofer ka habitur të gjithë në kantonin e Aargau në Zvicër, derisa është shfaqur duke vozitur një veturë BMW kabriolet (pa tavan), në temperatura minus gradë dhe me mot me borë, shkruan Gazeta Metro. 


Zvicra është njëri ndër shtetet në Europë që është kapluar nga reshjet e mëdha të borës dhe temperaturat e acarta.

Gjatë ditës së djeshme përveç borës së madhe temperaturat kanë qenë deri në minus 10.

E pikërisht dje një mërgimtar nga Kosova ka fotografuar një shofer me BMW në kantonin Aargau në Zvicër. Ajo qka i ka bërë të gjithë të habiten në rrugë është se shoferi në fjalë ka dalë duke vozitur me veturë kabrioletë apo pa tavan.

Temperaturat veçse kanë qenë minus, ka pasur edhe borë.

Ndryshe sot në këtë rajon temperaturat vazhdojnë të jenë në minus, ku më ulëta pritet të jetë -8 gradë Celsius.

Më poshtë keni fotografinë e cila është hedhur në rrjetin social Facebook.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë