Loading…

Shoferi i kamionit ndalon në rrugë t’i rrah fëmijët pasi e gjuajtën me vezë

  • 31/10/2021 | 21:34

Shoferi i kamionit ndalon në rrugë t’i rrah fëmijët pasi e gjuajtën me vezë

Një shofer duket se është nervozuar pasi kamioni i cili ishte duke vozituar u gjuajt me vezë nga disa fëmijë.


Pas këtij veprimi, shoferi ka ndaluar kamionin dhe ka dalur që t’i rrahë fëmijët.

“Jepi zë” ka publikuar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shoferi shihet i nervozuar.

Ndryshe sonte festohet 31 tetori që njihet si “Nata e Shtrigave” ku simbolikë e kësaj feste është hedhja me vezë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
marketing[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë