Loading…

Shoferi kosovar befason të gjithë, Golf’in e bën rimorkio për një Golf tjetër

  • 12/11/2021 | 08:50

Shoferi kosovar befason të gjithë, Golf’in e bën rimorkio për një Golf tjetër

Një shofer kosovar ka befasuar të gjithë me një modifikim që i ka bërë një Volkswagen Golf, shkruan Gazeta Metro. 

Në njërin prej grupeve më të mëdha shqiptare në Facebook ‘Marakli t’kerreve’, shumë shpesh publikohen fotografi të modifikimeve të veturave prej më të ndryshmëve.

Së fundi është një ‘marakli’ që ka publikuar dy fotografi, ku ka njoftuar për ndryshimin që i ka bërë një Volkswagen Golf’it dhe ka treguar që kur ka filluar kjo punë e tij.

Ai e ka prerë një Golf 5 në mes dhe e ka shndërruar në një rimorkio për veturë.

Shoferi ka treguar se kjo punë ka filluar gjatë pandemisë dhe se tani është përfunduar.

Më poshtë keni fotografitë që ka publikuar ai në grup, ku edhe ka marrë shumë komente pozitive për punën e tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë