Loading…

Shoferi në Shkup humb kontrollin dhe hyn në market, 7 të lënduar

  • 16/04/2017 | 14:57

Shoferi në Shkup humb kontrollin dhe hyn në market, 7 të lënduar

Shoferi i një automjeti në Shkup ka humbur kontrollin mbi makinën e tij duke përfunduar në një market dhe duke aksidentuar 7 persona.


Sipas njoftimit të policisë, mësohet se ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, pasi shtetasi me iniciale Q.O 42 vjec nga Shkupi, ka humbur kontrollin mbi makinën e tij “Opel Astra” dhe ka goditur disa këmbësorë dhe klientët e një marketi, shkruan  Albeu.com

Të aksidentuarve u është dhënë menjëherë shërbimi mjekësor ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë