Loading…

Shoferi vozitë në kahjen e kundërt në autostradën Prishtinë-Ferizaj

  • 19/06/2021 | 13:44

Shoferi vozitë në kahjen e kundërt në autostradën Prishtinë-Ferizaj

Siguria e pjesëmarrësve në komunikacion po vazhdon të rrezikohet çdo ditë nga shoferët e pandërgjegjshëm.


Një gjë e tillë ka ndodhur sot në autostradën Ferizaj-Prishtinë.

Në videon që ka ardhur në adresë të Gazetës Online “Reporteri.net”, një shofer shihet duke vozitur në kahjen e kundër të autostradës, duke rrezikuar kështu sigurinë në komunikacion.

Gazeta me qëllimin e vetëm që ta sensibilizojë këtë shofer dhe të tjerë të tillë të pandërgjegjshëm, dhe për t’i mundësuar Policisë së Kosovës identifikimin e tij, publikojmë edhe targat e këtij automjeti.

Kujtojmë se ditëve të fundit është rritur numri i aksidenteve me fatalitet në Kosovë, për çka Policia ka ashpërsuar masat duke dënuar shoferët e pandërgjegjshëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë