Loading…
Shohin një objekt që po ecte paralel me aeroplanin, habiten udhëtarët
  • 15/12/2017 | 14:27

Shohin një objekt që po ecte paralel me aeroplanin, habiten udhëtarët

Jo rrallëherë ndodhë që gjatë udhëtimit me aeroplan, në ajër të shohin re të çuditshme apo edhe diçka tjetër që njerëzit s’e shpjegojnë dot.


Kështu, një gjë e pazakontë është parë edhe me një aeroplan, në të cilin pasagjerët kanë mbetur të habitur, pasiqë ajo po shkonte paralel me aeroplanin, trasnetmon gazetametro.net

“Nuk kishte formë të caktuar dhe lëvizte me shpejtësi, ende nuk dihet nga doli apo për ku është nisur”, është shprehur i habitur një pasagjer.

Më poshtë mund të ndiqni videon:

/gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=T3UNmEtN6Cc

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë