Loading…
Shok: E sheh peshkaqenin para shtëpisë në plazh, shihni si reagon (VIDEO)
  • 14/09/2018 | 14:34

Shok: E sheh peshkaqenin para shtëpisë në plazh, shihni si reagon (VIDEO)

Dale Pearson në afërsi të shtëpisë së tij në plazh, në siujdhesën Kalifornia e Poshtme ka parë diçka dhe ka menduar se është balenë, kështu që ka vrapuar në ujë.

Mirëpo, atëherë ka konstatuar se është fjala për peshkaqen dhe është larguar, transmeton gazetametro.net.

Mediat e jashtme shkruajnë se ai ka reaguar si çdo person tjetër në takim me peshkaqenin.

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë