Loading…

Shokohet Inter, pranon dy gola të shpejtë nga Milani

  • 17/10/2020 | 18:38

Shokohet Inter, pranon dy gola të shpejtë nga Milani

Milani ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Interit në Derby della Madonnina.


Është sulmuesi Zlatan Ibrahimovic, i cili ka shënuar në minutën e 13-të për 0-1.

Goli i Ibrahimovicit erdhi pas një topi të thyer nga penalltia e pritur nga Samir Handanovic.

Kjo penallti u shkaktua nga mbrojtësi serb, Aleksandr Kolarov.

Ndërsa, goli i dytë i suedezit erdhi tre minuta më vonë pas asistimit të Rafael Leao.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë