Loading…

Shokon spektatorët: Prezantuesja e njohur italiane shfaqet me arkivol në skenë

  • 15/09/2020 | 16:26

Shokon spektatorët: Prezantuesja e njohur italiane shfaqet me arkivol në skenë

Prezantuesja e njohur italiane, Maria De Filipi ka tronditur të gjithë me paraqitjen e saj në skenë, gjë të cilën nuk e priste askush, transmeton Gazeta Metro.


Ajo u përfshi në një shfaqje të vogël në studio të cilën e organizuan konkurrentët e “Tu si que valës”, ku i trembi të gjithë pasi Maria De Filipi u shfaq e shtrirë në arkivol prej xhama të rrethuar me lule.

Ndërsa, juria e emisionit nuk kanë mundur të mbanin dot të qeshurat kur panë prezantuesen në arkivol. Kjo video e Maria De Filit është bërë menjëherë virale në rrjet./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë