Loading…

Shoku i Qerim Kelmendit tregon se kush e vrau atë në Pejë

  • 27/02/2020 | 11:09

Shoku i Qerim Kelmendit tregon se kush e vrau atë në Pejë

Qerim Kelmendi është gjendur i vrarë në fshatin Zahaq të Pejës, ai po dyshohet se fillimisht është ekzekutuar e pastaj ju është djegur vetura dhe trupi i tij brenda saj, shkruan Gazeta Metro.

Policia e Kosovës ka deklaruar se dje gjatë gjatë mesnatës, brenda një veture të tipit ‘Pasat’ është gjetur trupi i djegur i Qerim Kelmendit .

Miku i tij, Lulzim Spahiu përmes një postimi në Facebook, ka akuzuar UBD-në për vdekjen e shokut të tij.

“Kush eshtë ajo dorë e zezë dhe e zgjatur e UDB-së qe shtriu mbi ty miku im Qerim Kelmendi”, ka shkruar Spahiu.

Postimi i plotë i Spahiut:

Vrasje makabre!!!!!!

Kush eshtë ajo dorë e zezë dhe e zgjatur e UDB-së qe shtriu mbi ty miku im Qerim Kelmendi! Ngushllime Familjes, bashkëshortës, shokëve dhe gjithë farefisin!.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë