Loading…

Shokuese: Kundërshtari e kap në organin gjenital, ky është reagimi i tij qesharak |VIDEO

  • 28/10/2018 | 21:13

Shokuese: Kundërshtari e kap në organin gjenital, ky është reagimi i tij qesharak  |VIDEO

Pavarësisht se arriti të hedh një hap drejt finales së Kupës Betfred, ylli i Celtic, Eboue Kouassi do ta mbajë mend gjatë gjysmëfinalen e parë me Hearts.

Mbrojtësi nga Bregu i Fildishtë mbeti “viktimë” i një ngjarje vërtetë shokuese. Ai pësoi një goditje të fortë në zonën e tij intime, pasi kundërshtari i tij, MacLean e kapi atë në organinin e tij gjenital. Një ngjarje që të kujton incidentin famëkeq midis Vinnie Jones dhe Paul Gascoigne.

Pas incidentit, Kouassi u zëvendësua nga Scott Sinclair, ndërsa në pankinë ndjente dhimbje të mëdha.

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë