Loading…

Shokuese: Momenti kur një top i madh ndan në dy pjesë autobusin në rrugë

  • 29/05/2022 | 10:16

Shokuese: Momenti kur një top i madh ndan në dy pjesë autobusin në rrugë

Një video shokuese është ndarë në media, ku shihet se një autobus ndahet në dysh nga një top gjigand.


Mediat e huaja, kanë publikuar një video, ku shihet se ndërsa autobusi po ecte në rrugë, një top I madh vjen dhe e ndan përgjysmë.

Ngjarja ka ndodhur në Torino, ndërsa pamjet janë kapur nga dritarja e një banese.

Deri më tani nuk dihet nëse ka të plagosur dhe se nga ka dalë topi i madh.

VIDEO

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë