Loading…

Shoqata e artistëve figurativ hap konkurs për artistë të artit pamor

  • 26/01/2017 | 11:18

Shoqata e artistëve figurativ hap konkurs për artistë të artit pamor

Shoqata e artistëve figurativ “Zef Kolombi” hap konkurs për të gjithë artistët e artit pamor


Kjo shoqatë në bashkëpunim me Galerinë e Arteve në Ferizaj shpallë konkurs për pjesmarrjen kolektive kushtuar 17 shkurtit, ditët së pavarësisë. Ky konkurs është i hapur për të gjithë artistët e artit pamor pa dallim.

Ky aktivitet mbahet si vazhdimësi e manifestimit “Ditët e Kulturës”. Për më shumë informacione shikon programin në fotografi. /gazetametro.net

 

16265637_1044539879025054_7082014281655738693_n

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë