Loading…

Shoqatat e Luftës bëjnë homazhe për 28 Nëntorin

  • 26/11/2016 | 14:25

Shoqatat e Luftës bëjnë homazhe për 28 Nëntorin

Për nderë të 28 Nëntorit – Ditës së Flamurit dhe Pavarësisë, datëlindjes së Komandantit Legjendar Adem Jashari dhe daljes publike të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kryesia e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ditën e hënë fillojnë homazhet te shtatorja e Skënderbeut në Prishtinë.

Ata pastaj do të vazhdojnë homazhe te shtatorja e Ismail Qemalit në Prishtinë, shtatorja e Zahir Pajazitit në Prishtinë, te varri i Isa Boletini në Boletin, Prekaz, Gllogjan dhe Koshare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë