Loading…

Shoqja e Kylie Jenner “rrëmben” vëmendjen me fotografit e fundit në vaskë

  • 25/02/2021 | 21:45

Shoqja e Kylie Jenner “rrëmben” vëmendjen me fotografit e fundit në vaskë

Blogerja e njohur Anastasia Karanikolaou e cila njihet si mikja e ngushtë e Kylie Jenner, nuk i kursen pozat provokuese për asnjë moment.


Kësaj radhe nuk ka vend për imagjinatë duke publikuar imazhe të nxehta nga vaska Pjesën tek gjoksi e mbuloi, ndërsa nuk hezitoi të nxjerrë gjuhën jashtë.

Me këto poza, ajo djegu rrjetin në mesnatë duke marrë qindra komente për pak minuta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anastasia Karanikolaou (@stassiebaby)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë