Loading…

Shorti i Championsit për femra, Vllaznia në grup me Chelsean, PSG-në dhe Realin

  • 03/10/2022 | 15:08

Shorti i Championsit për femra, Vllaznia në grup me Chelsean, PSG-në dhe Realin

Është hedhur shorti për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve për femra.


Skuadra shqiptare, Vllaznia e cila u kualifikua në këtë fazë pasi mposhtu skuadrën Vorskla- Kharkiv, me rezultatin 2-1 në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin “Loro Boriçi”.

Vllaznia është shortuar në Grupin A dhe do të ketë punë shumë të vështirë pasi do të ballafaqohet me skuadra të mëdha evropiane si Chelsea, Real Madrid dhe Paris-Saint-Germain.

 

 

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë