Loading…

Shorti në Kupën FA sjell derbin mes Arsenalit dhe Liverpoolit

  • 03/12/2023 | 18:57

Shorti në Kupën FA sjell derbin mes Arsenalit dhe Liverpoolit

Sot është bërë tërheqja e shortit për raundin e tretë në Kupën FA.


32 ndeshjet e këtij raundi do të zhvillohen gjatë fundjavës të së shtunës dhe të dielës, më 6 dhe 7 janar, shkruan Gazeta Express.

Padyshim se ndeshja kryesore e këtij raundi do të zhvillohet në stadiumin “Emirates”, mes Arsenalit dhe Liverpoolit.

Fituesit nga ndeshjet e këtij raundi do të fitojnë 105,000 funte nga fondi i çmimeve të Emirates Kupës FA.

Çiftet e plota:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë