Loading…

Shorti për Ballkanin: Mund të luajë në “Play off” ndaj Shkupit

  • 02/08/2022 | 14:47

Shorti për Ballkanin: Mund të luajë në “Play off” ndaj Shkupit

Ballkani ka njohur kundërshtarin e mundshëm që mund të jetë në play-off-in e Conference League.


Kampionët e Kosovës, nëse do të kalojnë me sukses skuadrën e Ishujve Faroe, Klaksvik, do të përballen në ‘play-off’ me humbësin e ndeshjes mes Shamrock Rovers dhe Shkupit, shkruan GazetaBlic Sport.

Mund të kemi një përballje mes dy skuadrave shqiptare, FC Shkupit dhe FC Ballkanit.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë