Loading…

Shpallet ‘Gruaja e vitit 2019’ : Këtë herë e para është aktorja e njohur

  • 25/04/2019 | 23:13

Shpallet ‘Gruaja e vitit 2019’ : Këtë herë e para është aktorja e njohur

Revista e njohur “People”, si çdo vit edhe këtë vit ka shpallur gruan më bukur të vitit, transmeton Gazeta Metro.


Këtë vit në krye të listës për vitin 2019 është shpallur aktorja Jennifer Garner.

47 vjeçare është kurorëzuar si mbretëresha e bukurisë, ku mbi të gjitha ajo ka deklaruar se gjithmonë e ka konsideruar vetën si një grua të bukur dhe tërheqëse.

“Nuk isha nga ato vajzat e bukura që ndihesha e sigurt dhe e shikoja veten aspak tërheqëse. Nuk ishte pjesë e jetës sime. Por u ndjeva mirë me veten më pas. Paraqitja nuk ishte ndonjë gjë me rëndësi në familjen time. Prindërit e mi nuk më kanë thënë ndonjëherë ‘Je e bukur’ dhe unë thjesht nuk mendoja për këtë”, shprehet Garner.

Pozitën e Garner vitin e kaluar e ka pasur këngëtarja e famshme Pink./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë