Loading…

Shpat Kasapi arsyetohet për deklaratën e tij se e kishte dhunuar më herët të dashurën

  • 26/02/2024 | 10:26

Shpat Kasapi arsyetohet për deklaratën e tij se e kishte dhunuar më herët të dashurën

Këngëtari Shpat Kasapi ishte i ftuar në emisionin “E Diell” dhe pranoi një deklaratë befasuese.


Ai ka shprehur se në moshën 25-26 vjeçare ka qenë një person i dhunshëm për shkak te xhelozisë së madhe.

“Ka qenë një moment i caktuar kur kam qenë i ri. Ka qenë e vërtet diçka, xhelozia e tepërt bën të vetën” deklaroi këngëtari në rubrikën “Mos i bjer me Top”.

Kjo deklaratë e tij ngriti kritika të shumta jo vetëm nga publiku por edhe nga personalitete të njohura publike.

Por, një në intervistë të fundit Shpati theksoi se deklarata e tij është e keqkuptuar.

“Qesha me atë histori sepse e trajtova si një gjë që më ka ndodhur kur kam qenë fëmijë. Unë kërkoj ndjesë por e kanë keqkuptuar. I lutem portaleve të mos i marrin dhe të krijojnë keqkuptime të tilla” u shpreh ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë