Loading…
Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene
  • 13/02/2018 | 13:37

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene

Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi që nga ndarja e tij me Afërdita Dreshajn, nuk ka bërë publike ndonjë lidhje të tij dashurie.


Por duket se kësaj heshtje i erdhi fundi, pasi që ai ka prezantuar te fansat e tij, vajzën e cila supozohet se ia ka “marrë” zemrën.

Ai këtë imazh e ka publikuar në llogarinë e tij në “Instagram”, ku edhe ka shkruar se vajzat marokene e bëjnë të ndihet mirë.

“Vajzat marokene krijojnë ylberet. Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë të ndjehem bukur”, ka shkruar Shpati.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë