Loading…

Shpejtësia e madhe: Vetaksidentohet super Porsche në Sllatinë (Video)

  • 26/03/2017 | 16:19

Shpejtësia e madhe: Vetaksidentohet super Porsche në Sllatinë (Video)

Një pronar i veturës së shtrenjtë Porsche është vetaksidentuar në Sllatinë para pak çastesh.


Vozitja me shpejtësi të lartë në rrugë të rrëshqitshme e në kohë me të reshura siç duket do ta paguajë mjaft shtrenjtë ky vozitës, i cili siç shihet në videon e dërguar nga një lexues i gazetametro.net është vetaksidentuar. Policia tani është në vendin e ngjarjes dhe deri më tani nuk raportohet për dëme në njerëz. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë