Loading…

Shpend Ahmeti kritikohet për luksin, pas Jahtit në Gjermani (Foto)

  • 14/04/2017 | 23:57

Shpend Ahmeti kritikohet për luksin, pas Jahtit në Gjermani (Foto)

Kryetari i Prishtinës, bashkë me familjen e tij, gruan dhe fëmijët, po pushon në Gjermani, dhe atij i është publikuar një fotografi, ku shihet në një park lodrash, ku për të hyrë thuhet se biletat janë të shtrenjta.


Një profil me emrin Xhevat Rexhaj, që e ka postuar këtë fotografi, thotë Shpend Ahmeti po i argëton fëmijët në Europa Park në Freiburg të Gjermanisë, aty ku një biletë kushton mbi 50 euro.

17902787_700284726810915_1630105712_o

Kritikat për luks ndaj kryetarit Ahmeti, vijnë pas publikimit të fotografisë ku ai shihet në Jahtin e biznesmetin Blerim Devolli, në Budva të Malit të Zi.

17916388_700285433477511_1176231197_o

Duhet theksuar, se Lëvizja Vetëvendosje, e edhe vet Shpend Ahmeti, ka ardhuar në pushtet në kryeqytet duke kritikuar kundërshtarët e tyre në pushtet, për luks të madh të krijuar nga paraja publike dhe korrupsioni. /gazetametro.net

aa

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë