Loading…

Shpend Ahmeti: Kur kam hy në Vetëvendosje, u tutshin me më fol

  • 22/10/2021 | 23:23

Shpend Ahmeti: Kur kam hy në Vetëvendosje, u tutshin me më fol

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka folur për kohën kur i ishte bashkuar Lëvizjes Vetëvendosje të Albin Kurtit.


Komentet Ahmeti i bëri në emisionin DPT te Fidani në T7.

“Prej ditës së parë kur jam bërë kryetar, por fillimisht kur kam hy në VV më 2011, gjysma e shokëve dhe e familjes u tutshin me më fol”, thotë Ahmeti.

“Ka qenë shumë vështirë atëherë në Vetëvendosje, por unë isha në universitetin amerikan, ish pak problem edhe atje. Më këqyrshin pak si ndryshe. Me kohë krejt kjo u bë kontra, mos me qenë me VV’në është problem”, shpjegoi ai.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë