Loading…

Shpend Ahmeti mohon se është kërcënuar nga Afrim Tovërlani

  • 26/10/2021 | 21:41

Shpend Ahmeti mohon se është kërcënuar nga Afrim Tovërlani

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se nuk ka pas kurrfarë ballafaqimi fizik e as luftë më thika, me trajnerin Afrim Tovërlani, shkruan Gazeta Metro.

Me anë të një postimi në Facebook, Ahmeti ka thënë se Afrimin e njeh moti dhe e ka mik.

“Ka qenë mbrëmë të shtepia kur nuk kam qenë unë dhe e ka thirr vetë policinë e cila me të arritur e ka arrestuar. Nuk ndihem as i kërcënuar e as i rrezikuar nga Afrimi edhe pse vizitat e vona në shtëpi kur nuk jam prezent dhe me fëmijë të mitur prezent nuk janë të mirëseardhura. Mirëpo, nuk ka pas as fjalosje e as ndonjë fjalë të rëndë me fëmijet dhe familjen”, ka shkruar Ahmeti.

Më poshtë postimi i plotë i tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë