Shpend Ahmeti mohon se është kërcënuar nga Afrim Tovërlani

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se nuk ka pas kurrfarë ballafaqimi fizik e as luftë më thika, me trajnerin Afrim Tovërlani, shkruan Gazeta Metro. Me anë të një postimi në Facebook, Ahmeti ka thënë se Afrimin e njeh moti dhe e ka mik. “Ka qenë mbrëmë të shtepia kur nuk kam qenë unë … Vazhdoni me leximin e Shpend Ahmeti mohon se është kërcënuar nga Afrim Tovërlani