Loading…

Shpend Ahmeti, politikani që ka dëshpëruar më së shumti

  • 14/12/2016 | 21:11

Shpend Ahmeti, politikani që ka dëshpëruar më së shumti

Analisti Dastid Pallaska, në mesin e shumë temave ka folur sot edhe për performancën e kryetarit të Prishtinës Shpend Ahmeti.

Gjatë emisionit ‘Komiteti’ të gazetës Express, Pallaska tha se Shpend Ahmeti është njëri prej politikanëve që ka dëshpëruar më së shumti.

“Kjo sepse qytetarët e Prishtinës kanë qenë shumë të gatshëm për ndryshime, të cilat, Ahmeti nuk ka arritur t’i zhvillojë në kryeqytet”, ka thënë Pallaska.

Sipas analistit Pallaska, Ahmeti e ka kthyer Prishtinën në kryeqytet të një province që dëshiron t’i bashkëngjitet Shqipërisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë