Loading…

Shpend Ahmeti publikon një foto nga Shqipëria: Çfarë masash janë këto me orë policore kur mundesh me shku në Tiranë, por jo në Prishtinë?

  • 22/11/2020 | 21:38

Shpend Ahmeti publikon një foto nga Shqipëria: Çfarë masash janë këto me orë policore kur mundesh me shku në Tiranë, por jo në Prishtinë?

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka publikuar një fotografi nga Tirana, ku shihen disa persona të grumbulluar, shkruan Gazeta Metro.


Sipas Ahmetit, shumë persona nga Kosova po vizitojnë Shqipërisë përgjatë ditëve, derisa në shumë qytete nuk lejohet dalja pas orës 19:00.

Postimi i Ahmetit:

E para ky post nuk është kundër Tiranës! Shpresoj që Prishtinalitë ta vizitojnë sa më shumë. Por çfarë masash janë këto në Kosovë me orë policore kur mundesh me shku në Tiranë e Shqipëri me 546 raste sot. Por nuk mundesh në Pr. Foto nga Tirana sot./gazetametro.net

E para ky post nuk është kundër Tiranës! Shpresoj që Prishtinalitë ta vizitojnë sa më shumë. Por çfarë masash janë këto…

Posted by Shpend A. Ahmeti on Sunday, November 22, 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë