Loading…

Shpend Ahmeti uron kryetarin e ri të komunës së Prishtinës

  • 14/11/2021 | 19:34

Shpend Ahmeti uron kryetarin e ri të komunës së Prishtinës

Kryetari aktual i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, i ka uruar fitoren kandidatit që ka fituar komunën e Prishtinës.


Derisa projeksionet e sondazheve vazhdojnë të jenë të paqarta se kush ka fituar, Ahmeti thotë se i uron sukses në realizimin e premtimeve të tyre, përcjell Periskopi.

“Në fund të ditës së balotazhit dua ti uroj suksese e fitore cilit do kandidat që fiton në Prishtinë.  Ju uroj sulses në realizimin e premtimeve të tyre dhe natyrisht në përmirësimin edhe më tutje të jetës së qytetarëve!” – shkruan z. Ahmeti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë