Loading…

Shpenzoi 6 vite duke shkrepur bukurinë e oqeaneve (Foto)

  • 04/01/2017 | 08:29

Shpenzoi 6 vite duke shkrepur bukurinë e oqeaneve (Foto)

Matt Burgess dëshiron ta thërrasë veten si ‘fotografi i oqeaneve’. Tërësisht i dhënë pas detit, ai ka fotografuar bukurinë dhe forcën që oqeanet dhe detet kanë në gjashtë vitet e fundit, transmeton Gazeta Metro.


Ai tregon se gjatë gjithë kohës dëshiron të fotografojë valët e deteve dhe të oqeaneve.

Shikoni këto fotografi të mrekullueshme të shkrepura nga fotografi, Matt Burgess.

 

4dc5b04296cb56e0215936b2611cc09b0b3c2b44_8601483474609
8367d09e01837776c849080f2d49f7c6579c2085_8601483474603
9989fabbcce5ddd1d84e97a31c3b2977b9382519_8601483474599

48743eb83ee20f70ff8e22c52211454510059f5f_8601483474597

25071340dec9a09c336c05876aa77aa91f6d1406_8601483474595

aa7e7fc0f2f5668926bbf6bf2cd989887f26616b_8601483474592

c5ea79603a18e4328d047e9a552c4728bc4322ce_8601483474590

c6067fcc9c30505738cf48f017eb8955fe53b668_8601483474587

e80267b570afe5766de9a9b7b74b5da324857dcb_8601483474585

5d3489e307f5f386dd4d27e899ce316af2c70808_120011483474607

9625f752e52a17f3f45ce73c3734626915b55a3a_8601483474601

fa2d23152f3358afe8b095cab17a335e2cb1aa05_8601483474583

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë