Loading…

Shpërthejnë në lot dy vajzat kur takojnë babain e tyre në SHBA, pas 6 muajve bllokim në Kosovë

  • 03/07/2020 | 12:34

Shpërthejnë në lot dy vajzat kur takojnë babain e tyre në SHBA, pas 6 muajve bllokim në Kosovë

Një video-inçizim që po qarkullon në rrjetet sociale, tregon momentin e ribashkimit të një babai me origjinë nga Kosova me dy vajzat e tij të vogla në Amerikë.

Babai kishte mbetur në Kosovë për gjashtë muaj si pasojë e pandemisë me Covid-19, ndërsa vajzat e tij në Miami të ShBA’së.

Pas hapjes së kufijve dhe kthimit të fluturimeve ai ka udhëtuar për në ShBA dhe është takuar me vajzat e tij.

Video tregon momentin emocional kur dy vajzat i hidhen në përqafim babait të tyre të cilin nuk e kishin parë 6 muaj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë