Loading…

Shpërthejnë sulmuesit shqiptarë, shënojnë tre gola në ndeshjen Basel – Luzern

  • 15/05/2019 | 21:24

Shpërthejnë sulmuesit shqiptarë, shënojnë tre gola në ndeshjen Basel – Luzern

Një ndeshje tejet interesante dhe më plotë gola është duke u zhvilluar në Superligën e Zvicrës, mes Baselit dhe Luzernit, transmeton Gazeta Metro.


Rezultati momental është 3-2 në favor të Baselit, teksa tre gola janë shënuar nga futbollistët shqiptarë.

Albian Ajeti ka shënuar golin e tretë për Baselin, kurse Shkëlqim Demhasaj ka realizuar dy gola brenda tre minutave për Luzernin, duke ngushtuar rezultatin në 3-2./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë