Loading…

Shpërthen Fenerbahce: 2 gola brenda 1 minuti, Vedat Muriqi dhuron një asistim

  • 03/12/2019 | 19:18

Shpërthen Fenerbahce: 2 gola brenda 1 minuti, Vedat Muriqi dhuron një asistim

Skuadra e Fenerbahces ka arritur që të shënoi dy gola brenda një minuti ndaj Istanbulsporit, transmeton Gazeta Metro.


Fenerbahce është duke zhvilluar ndeshjen e fazës 1/16 të finales në Kupën e Turqisë, teksa është duke avancuar me dy gola epërsi.

Deniz Turuc dhe Ferdi Kadioglu shënuan në minutat 15 dhe 16 për t’i dhuruar epërsinë Fenerit, teksa te goli i dytë asistues ishte sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë