Loading…

Shpërthen gypi: “Dardania” mbetet pa ujë

  • 17/01/2021 | 10:07

Shpërthen gypi: “Dardania” mbetet pa ujë

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina”, ka njoftuar se në orët e hershme të mëngjesit të ditës së sotme, ka pëlcitë një gyp i ujit në lagjen “Dardania”, në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Sipas njoftimit të kompanisë, ekipet teknike janë në vendngjarje.

“Pa ujë të pijshëm është lagjja ” Dardania” në Prishtinë. Sa do zgjasë sanimi, varet nga natyra e defektit”, thuhet në njoftim./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë