Loading…

‘Shpërthen’ stadiumi, Atalanta në avantazh ndaj Manchester United

  • 02/11/2021 | 21:26

‘Shpërthen’ stadiumi, Atalanta në avantazh ndaj Manchester United

Skuadra e Atalantas ka kaluar në avantazh ndaj Manchester United.

Golin e parë në këtë sfidë e ka shënuar Josip Ilicic.

Duvan Zapata asistoi për Josip Ilicic, i cili me një goditje të fuqishme mposhti De Gean.

Rezultati aktual i takimit është 1-0.

Ja goli

VIDEO

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë