Loading…

Shpërthen vajza e Lutfi Hazirit: Publikon foto nga pushimet e saj

  • 16/07/2019 | 14:40

Shpërthen vajza e Lutfi Hazirit: Publikon foto nga pushimet e saj

Kënga Haziri është e bija e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, e cila është e komentuar shumë në mediat rozë, shkruan Gazeta Metro.


Çdo ditë Kënga sjell imazhe joshëse që ‘trullos’ fansat me linjat e saj trupore.

Së fundi ajo ka zgjedhur Greqinë për të kaluar pushimet e verës, sigurisht një vend tejet luksoz, ku edhe ka vendosur qe të publikojë një imazh provokativ.

 

View this post on Instagram

 

hey love

A post shared by Kënga L. Haziri (@kengahaziri) on

Edhe kësaj radhe ajo ka fokusuar asetet e saj të formësuara. Padyshim që Kënga çdo herë duket për bukuri.

 

View this post on Instagram

 

Whatever you do sis, keep it cute sis.

A post shared by Kënga L. Haziri (@kengahaziri) on

 

View this post on Instagram

 

out of office 🌴

A post shared by Kënga L. Haziri (@kengahaziri) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë