Loading…

Shpërthen Valverde, kritikon hapur Griezmann

  • 17/08/2019 | 08:25

Shpërthen Valverde, kritikon hapur Griezmann

Trajneri i Barcelonas, Ernesto Valverde, ka analizuar humbjen ndaj Bilbaos teksa ka vendosur gishtin edhe te super ylli i afruar në merkaton e verës, Griezmann, transmeton Gazeta Metro.


“Vërtet që niset nga krahu dhe ushtron shumë presion aty, por duhet të futet më në brendësi të aksioneve dhe të lojës, duke mos qëndruar i distancuar… Messi? Na mungon, sigurisht, sepse Leo të zgjidh ndeshje të mbyllura”.

“Suarez ka një dëmtim, shpresoj të mos e humb për shumë kohë. Në pjesën e dytë luajtëm jo edhe aq keq, por këto ndeshje duhet t’i mbyllësh ndryshe rrezikon dhe mjafton një episod, si me Aduriz!”./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë