Loading…

Shpërthim me eksploziv në Shqipëri

  • 09/05/2017 | 08:36

Shpërthim me eksploziv në Shqipëri

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur ditën e sotme përpara një banesa në Durrës.


Mësohet se banesa ndodhet në lagjen 15 në Porto Romano, dhe i përket Fetah Mataj.

Personi në fjalë mësohet se është me precedentë penale, pasi rezulton të ketë kryer një dënim prej 10 vitesh burg.

Nga të dhënat e para, shpërthimi ka shkaktuar vetëm dëme materiale, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë