Loading…

Shpërthim në Ferronikel

  • 09/02/2017 | 21:49

Shpërthim në Ferronikel

Një shpërthim ka ndodh në trafo-stacionin e fabrikës së Ferronikelit.

Shpërthimi ka ndodh rreth orës 20:45, ndërsa mësohet se nuk ka të lënduar.

Lajmin për Klan Kosovën e kanë bërë të ditur punëtorët e kësaj fabrike që tashmë gjenden në vendin e ngjarjes.

I gjithë objekti i kësaj fabrike tashmë gjendet në terr.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë